Partneri

Ekonomska škola Celje, Republika Slovenija
Kontakt-osoba: Viljana Brinovec, koordinator projekta
E-pošta: viljana.brinovec@guest.arnes.si
Internetska stranica: www.s-ses.ce.edus.si

Institut ‘Jožef Stefan’, Republika Slovenija
Kontakt-osoba: Tanja Arh
E-pošta:tanja@e5.ijs.si
Internetska stranica: www.e5.ijs.si

Institut Republike Slovenije za strukovno
obrazovanje i praksu, Republika Slovenija
Kontakt-osoba: Davorin Majkus
E-mail: davorin.majkus@cpi.si
Internetska stranica: www.cpi.si

Gimnazija Šentvid, Republika Slovenija
Kontakt-osoba: Marija Mojca Peternel
E-pošta: mojca.peternel@guest.arnes.si
Internetska stranica: www.sentvid.org

B2 izobraževanje in informacijske storitve,
Republika Slovenija

Kontakt-osoba: David Rozman
E-pošta: david.rozman@b2.eu
Internetska stranica: www.b2.eu

Srednja škola Mate Blažine, Republika Hrvatska
Kontakt-osoba: Čedomir Ružić
E-pošta: cedomir.ruzic@pu.t-com.hr
Internetska stranica: www.ssmb.hr

                                University of Leicester, Velika Britanija
Kontakt-osoba: Effie Lai-Chong Law
E-pošta: elaw@mcs.le.ac.uk
Internetska stranica: www2.le.ac.uk

Zavod za zapošljavanje Republike Slovenije,
Regionalni ured Ljubljana, Republika Slovenija

Kontakt-osoba: Barbara Vrtačnik
E-pošta: barbara.vrtacnik@ess.gov.si
Internetska stranica: www.ess.gov.si

Zavod za zapošljavanje Republike Slovenije,
Regionalni ured Celje, Republika Slovenija

Kontakt-osoba: Alenka Rumbak
E-pošta: alenka.rumbak@ess.gov.si
Internetska stranica: www.ess.gov.si